Dzisiaj jest: 07. 05. 2024
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
Poszukujemy opiekunki do opieki nad Parą od 23.02 - ERMELO
OPIS:
Podopieczna ma 92 lata, waży 60kg, ma 153 cm wzrostu. Choruje na demencję, jest inkontynentna.
Podopieczny ma 90 lat, waży 60 kg, ma 170 cm wzrostu. Choruje na demencję.
Oboje poruszają się przy pomocy chodzika. Są wegetarianami.

OBOWIĄZKI:
Opieka nad domem: pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie. Nadzór nad lekarstwami.

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE:
Przestronny pokój z dostępem do wifi w domu z ogrodem na przedmieściach Ermelo.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekunka : znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, osoba niepaląca.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 2150 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację (kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!
Dodane: 19/02/24
Medikraft Sp. z o. o.
Projekt: Devilart - strony internetowe.