Dzisiaj jest: 25. 04. 2024
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
CZARNA LISTA OPIEKUNEK / OPIEKUNÓW

Od dawien dawna w branży opieki każda z Agencji zmaga się z dużym problemem, który ma wpływ na opinie Klientów Agencji, na Partnerów współpracujących oraz na team, który obsadza kontrakty.


Tym problemem jest brak rzetelności niektórych Kandydatów na stanowiska takie jak Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, każdy pracujący operacyjnie w Agencji opieki spotkał już na swojej drodze Opiekunów / Opiekunki, którzy w ostatniej chwili odmawiają wyjazdu, z premedytacją unikają kontaktu i udają, że nie rozpoznają rozmówcy, skrajnymi przypadkami jest nietrzeźwość Opiekunów / Opiekunek na miejscu pracy. Aż trudno uwierzyć, że osoby pracujące na tak odpowiedzialnym stanowisku jak Opiekun / Opiekunka Osób Starszych, potrafią w ten sposób się zachować.


Jedyną i skuteczną bronią jest prowadzenie "CZARNEJ LISTY", która jest formą sprawowania bezpiecznej polityki rekrutacji. W chwili obecnej każda Agencja prowadzi we własnym zakresie taką listę, natomiast brak możliwości wymiany informacji między Agencjami prowadzi do bezkarności takich pseudo pracowników i wystawia na szwank dobre imię każdej Agencji, którą wcześniej czy później spotka ten problem. Zapraszam na forum do dzielenia się opiniami na powyższy temat i znalezienia wspólnie rozwiązania tego problemu.
 

Pozdrawiam,
Nico

Projekt: Devilart - strony internetowe.
Copyright © - 2024 Betreuerin.com.pl