Dzisiaj jest: 03. 12. 2023
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
REKRUTACJA ZDALNA

REKRUTACJA ZDALNA - OPIEKA OSÓB STARSZYCH - ZAWÓD OPIEKUN / OPIEKUNKA


W dzisiejszych czasach nowych technologii i powszechnego dostępu do internetu większość Agencji  pracy rekrutuje na stanowisko Opiekun  / Opiekunka Osób Starszych w formie zdalnej.


Czy w ten sposób można pozyskać dobrego Pracownika, który będzie wydajnym i rzetelnym specjalistą w tak odpowiedzialnej branży jak Opieka Osób Starszych?


Odpowiedź brzmi TAK.


Okazuje się, że pozyskanie Kandydatów na stanowisko takie jak Opiekun / Opiekunka  Osoby Starszej nie wymaga spotykania się w biurze, wystarczy rozmowa telefoniczna i kontakt mailowy.
Opiekun  / Opiekunka ubiegający się o pracę za granicą chwalą możliwość załatwienia rekrutacji i formalności w sposób zdalny. Przymus przyjazdu do biura Agencji pracy wiąże się zawsze z dodatkowymi kosztami i problemami oraz wydłużeniem całego procesu rekrutacji, dodatkowo pamiętajmy, iż Kandydaci na stanowiska takie jak Opiekun / Opiekunka Osób Starszych pochodzą z różnych zakątków Polski, czasami nawet tych najdalszych.


Oczywiście spotykamy Kandydatów, którzy nas "wystawią do wiatru", ale czy rozmowa w biurze coś zmienia? Nie ma reguły powodzenia, zarówno w sytuacji Opiekuna / Opiekunki z doświadczeniem jak i zupełnie nowych pracowników zdecydowanych na wyjazd do pracy za granicę. Dodatkowo zawsze istnieje ryzyko, że Opiekun / Opiekunka, którzy wyjechali do danego pacjenta nie poradzą sobie z danym przypadkiem, bądź, że nie "zagra" tak zwana chemia między pacjentem a nowo przybyłym pracownikiem. Zawód Opiekun / Opiekunka Osób Starszych jest związany zawsze z takim ryzykiem, dodatkowo dochodzą jeszcze inne okoliczności, sam fakt wymiany na danym kontrakcie, bądź rozpoczęcia opieki nad pacjentem jest stresujący zarówno dla pacjenta, jak i jego rodziny, jak i dla nowo przybyłego "członka rodziny" czyli naszego Pracownika na stanowisku Opiekun / Opiekunka z Polski.


A zatem rekrutujmy i ufajmy.. praca - Niemcy - to początek naszych możliwości, które dają nowoczesne kanały komunikacji.

Projekt: Devilart - strony internetowe.
Copyright © - 2023 Betreuerin.com.pl