Dzisiaj jest: 29. 04. 2024
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
16866 Gumtow - Schönebeck poszukujemy opiekunki do opieki nad Parą od 4.03
OPIS:
Podopieczny ma 84 lata, 178 cm wzrostu, waży 86 kg. Został przyznany mu 5 stopień niepełnosprawności. Choruje na wysokie ciśnienie, zaawansowaną demencję. Jest osobą leżącą. Potrzebuje codziennej pomocy przy pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu. Pflegedienst przychodzi 1-2 razy w ciągu tygodnia - podaje leki. Do pomocy jest wózek inwalidzki i rolator. Mieszka z żoną.

Podopieczna ma 82 lata, 156 cm wzrostu, waży 63 kg. Został przyznany jej 3 stopień niepełnosprawności. Przeszła wylew krwi do mózgu. Słabo widzi na lewe oko. Jest mobilna. Ma zaawansowaną demencję. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy pielęgnacji oraz ubieraniu i rozbieraniu.

OBOWIĄZKI:
Opieka nad domem: pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie, zakupy. W zakupach pomaga rodzina. Do sklepu można dotrzeć autobusem. To 10 km od miejsca zamieszkania.

ZAKWATEROWANIE:
Dom na wsi. Do dyspozycji opiekunki własny pokój z internetem.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekunka : komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 1600 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację ( kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!
Dodane: 01/03/24
Medikraft Sp. z o. o.
Projekt: Devilart - strony internetowe.