Dzisiaj jest: 03. 05. 2024
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
[15755] Schwerin - poszukujemy opiekunki do opieki nad Małżeństwem od zaraz
OPIS:
Podopieczny ma 84 lata, 165 cm wzrostu, waży 50 kg. Został mu przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Choruje na cukrzycę (regulowaną lekami), zaawansowaną demencję. Ma duże problemy ze słuchem. Porusza się na wózku inwalidzkim - wymaga całkowitej pomocy w transferze. Często leży w łóżku. Jest inkontynentny. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu oraz asysty nocnej. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, materac przeciw odleżynom, winda podnosząca, rolator, wózek inwalidzki oraz krzesło toaletowe.

Podopieczna ma 90 lat, 165 cm wzrostu, waży 50 kg. Został jej przyznany 4 stopień niepełnosprawności. Jest inkontynentna. Choruje na zaawansowaną demencję. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu.

OBOWIĄZKI:
Opieka nad domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów. Do sklepów można dotrzeć na piechotę.

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE:
Mieszkanie w małym miasteczku. Do dyspozycji własny pokój z Internetem.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekunka : komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 1800 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację (kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!
Dodane: 20/03/24
Medikraft Sp. z o. o.
Projekt: Devilart - strony internetowe.