Dzisiaj jest: 02. 05. 2024
E-mail: Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja
Poszukujemy opiekunki do opieki nad Seniorką od zaraz /21224 Rosengarten
OPIS:
Podopieczna ma 67 lat, 163 cm wzrostu, waży 57 kg. Został jej przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Choruje na Parkinsona. Jest inkontynentna moczowo. Porusza się na wózku inwalidzkim można ją motywować by poruszała się za pomocą rolatora. Potrzebuje lekkiej pomocy przy wstawaniu, kąpieli, ubieraniu. Do pomocy jest łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwko odleżynom, rolator, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe oraz krzesło prysznicowe. Należy, aby opiekunka kontrolowała przyjmowanie leków przez Seniorkę. Mieszka z mężem, który nie wymaga opieki.

OBOWIĄZKI:
Opieka nad domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów.

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE:
Do dyspozycji opiekunki własny pokój z Internetem w domu w małym miasteczku.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekunka : komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 1450 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację (kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!
Dodane: 17/04/24
Medikraft Sp. z o. o.
Projekt: Devilart - strony internetowe.